nedeľa 27. februára 2011

Archív BUBLINIEK kompletný

Vďaka Jofremu De Oroszovi máme archív BUBLINIEK kompletný (doplnená vystrihovačka Batmana z čísla 1/1990, zadné strany plagátu z čísla 2/1990 a vystrihovačka Indiana Jonesa z čísla 2/1991). Veľká vďaka!

6 komentárov :

 1. Nie je začo... dúfam,že čochvíľa budeme môcť paralelne spustiť so starými aj nové BUBLINKY...! Spolu...stále čakám na odobrenie od Fera Mráza a na ďalšie dôležité veci...

  OdpovedaťOdstrániť
 2. pocujem, teda citam dobre????chysta sa comeback bubliniek-mojho prveho komiksu????

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Su take snahy, viac by k tomu asi vedel povedat Jofre. V kazdom pripade to zatial vyzera, ze ak aj nieco bude, tak nestor slovenskeho komiksu - Ferko Mraz - participovat nebude.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. tak to by bolo vynikajuce, keby sa ten projekt ozivil....ja sam zhanam po antikvariatoch este cisla bubliniek a ide to tazko...mozno by sa niekedy mohli vydat aspon knizne...najlepsie pribehy

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Keby sa aj projekt oživil, zo začiatku by zrejme šlo o podobné e-brožúry, ako je môj archív starých Bubliniek - pretože ísť dnes do klasickej tlačenej publikácie je zrejme samovražda. To isté sa týka súborného vydania. Ja by som chcel vydať súborne (opäť len elektronicky)nejaké komiksy Ferka Mráza - najmä epického Storma, k čomu mám jeho súhlas.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Škoda, že je situácia, aká je, teraz ešte po druhom zániku Fantázie tu zase nie je nič, čo by sa venovalo fantastike.

  OdpovedaťOdstrániť