nedeľa 27. februára 2011

BUBLINKY 02/1991

Milí priatelia BUBLINIEK!

Keby bola nemocnica pre časopisy, tak všetci naši priaznivci by našli v januári 1991 naše BUBLINKY ležať na oddelení pre najviac ohrozených pacientov. Ba dalo by sa hovoriť aj o klinickej smrti! Dnes však môžeme s istou dávkou obozretnosti konštatovať, že sme mimo akútneho nebezpečenstva, a že sme prežili...

Nie  veľmi optimistické konštatovanie však dávalo tušiť pomalú stabilizáciu časopisu na československom trhu a predznamenáva rozmach autorskej základne i kvality obsahu BUBLINIEK. To všetko malo však ešte len prísť, napriek tomu tak ako vtedy - aj dnes prečítajme si nové číslo BUBLINIEK a nechajme sa prekvapiť, čo nám budúcnosť prinesie...

BUBLINKY 2/1991 (obsah)

Tajomstvo neviditeľnosti (J. Fekete, F. Mráz)
Robin Hood (F. Fiala), 1. a 2. epizóda
Planéta (M. Pilcerová)
Maugli (R. Kipling, A. Benko), dokončenie

Plagát: Indiana Jones (maľba, I. Bystriansky)
Vystrihovačka: Indiana Jones (F. Mráz)


Kliknutím na obrázok sa otvorí konkrétne číslo BUBLINIEK v novom okne ako listovacia e-publikácia. Listovať stránkami je možné uchopením rohov stránok, či kliknutím na šípky po stranách, alebo na malé šípky v dolnom riadku. Pre zobrazenie celej stránky stačí na ňu dvakrát kliknúť. V prípade, že sa Vám nezobrazí prostredie e-publikácie, zrejme nemáte nainštalovaný Adobe Flash Player. Kliknutím SEM si ho nainštalujete.

Ďakujem užívateľovi Jofremu za pomoc pri kompletizácii tohoto čísla BUBLINIEK.

3 komentáre :

 1. Super, nevedel som sa dockat komiksu Tajomstvo neviditelnosti. Teraz ked si to citam po 20 rokoch je to ako navrat do minulosti. Skvele spracovanie pre ludi co nemaju pristup k papierovym verziam a tiez pre buduce generacie :)

  PS: Ten koniec Tajomstva neviditelnosti nejak nechapem. Ako si to vysvetlujete vy? CHlapik si vypichol oci s nozom, ale ako s tym suvisia tie kukuckove hodiny?

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Podľa mňa ho mala zachrániť tá kukučka...

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mas pravdu. Az neskor som si vsimol ze noz nie je od krvi a kukucka je. Dobra haluz ten koniec!

  OdpovedaťOdstrániť