utorok 1. mája 2012

BUBLINKY 4/1992


V čase písania týchto riadkov držíme v ruke čerstvučké BUBLINKY č. 2/92, ktoré sa do vašich rúk dostali pred dvomi mesiacmi. V rámci 'úsporných ekonomických opatrení' sme sa pokúsili o menší experiment v spolupráci s našimi tlačiarňami - výsledok nás však nepotešil (a zrejme ani vás). Dodatočne teda oznamujeme všetkým naším čitateľom, že 'porucha bola mimo územia vašich BUBLINIEK'. Aby sme napravili dobré meno BUBLINIEK i nášho kamaráta Miloša MIČÁTKA, uverejňujeme v tomto čísle prvú časť jeho príbehu POMSTITEĽ - tentoraz kvalitne (TO NIE JE TRIK, TO SÚ BUBLINKY...).

A trik nie je ani ďalší obsah štvrtého čísla BUBLINIEK z roku 1992 - je to proste kvalita domácej produkcie. Hneď v úvode sa vracia Atila Benko (známy predovšetkým svojím Mauglím a Mugerom) s novým sci-fi príbehom Experiment Bublinka, Fialov Robin Hood sa stretáva so svojím najsilnejším nepriateľom Guyom z Gisburnu, inšpektor McBryen pokračuje vo vyšetrovaní zložitého prípadu, Jaro Uhel nám vyrozpráva takmer neuveriteľný príbeh medveďa a začína tretia epizóda famózneho Storma. Stano Lajda nadôvažok pridáva Film Story a vystrihovačku Old Shatterhanda... No odolali by ste?


BUBLINKY 4/1992 (obsah)

Experiment Bublinka (J. Šípoš, A. Benko)
Robin Hood (M. Fialová, F. Fiala), 4. epizóda
Finta inšpektora McBryena (A. Matějka, I. Kubát), pokračovanie
Kung-Fu (M. Mihalovič)
Medveď (F. Derecký, J. Uhel)
Storm III. (J. Takáč, F. Mráz)

Modrá lagúna, Predator 2 (plagát, repro foto)
Old Shatterhand - Film Story Bubliniek (S. Lajda)
Vystrihovačka:  Old Shatterhand (S. Lajda)
Kliknutím na obrázok sa otvorí konkrétne číslo BUBLINIEK v novom okne ako listovacia e-publikácia. Listovať stránkami je možné uchopením rohov stránok, či kliknutím na šípky po stranách, alebo na malé šípky v dolnom riadku. Pre zobrazenie celej stránky stačí na ňu dvakrát kliknúť. V prípade, že sa Vám nezobrazí prostredie e-publikácie, zrejme nemáte nainštalovaný Adobe Flash Player. Kliknutím SEM si ho nainštalujete.

2 komentáre :

  1. Prdel je, ze aj po tych 20 rokoch je stale rovnako krasna... Rovnako ako tie komiksy, holt niektore veci sa nemenia...

    OdpovedaťOdstrániť